👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فصل دوم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فصل دوم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز

توضیحات:

پاورپوینت فصل دوم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز، با عنوان انواع اوراق بهادار، در حجم 25 اسلاید..

خلاصه ای مفید و کارا از فصل دوم کتاب مدیریت سرمایه گذاری چارلز جونز مختص دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی.

بخشی از متن:

اوراق قرضه نهادهای دولتی: اوراق بهاداریست که از سال1920به بعد در ایالات متحده به منظور جذب سرمایه منتشرمی شود این نهادها شامل نهاد های دولتی ونهاد هایی است که از طرف دولت حمایت می شود.

اوراق قرضه شهرداری ها: این اوراق توسط دولتهای محلی وایالاتی به غیرازدولت مرکزی منتشرمی شوند که به دو دسته  اوراق قرضه عمومی و اوراق قرضه طرح های ویژه تقسیم می شود. خاطرنشان خواهیم کرد که اوراق قرضه عمومی اوراقیست که بازپرداخت آنها ازمحل مالیاتی است که سازمان انتشاردهنده وصول می کند و اوراق قرضه طرح های ویژه بازپرداخت آن ازمحل درآمد یا مالیات های ویژه سورت می گیرد(به شرطی که پروژه به اندازه کافی درآمد زا باشد)

نکته:اوراق قرضه سریال اوراقی با سر رسیدهای متفاوت ومقادیر مختلف اندوسازمان انتشاردهنده آنهابا نرخ ها وسر رسید های متفاوت عرضه می کند.

فهرست مطالب:

مقدمه

انواع سرمایه گذاری مستقیم

سرمایه گذاری غیرمستقیم

دارایی های غیرقابل معامله (به همراه توضیحات پیرامون)

توضیحاتی کوتاه درمورد اوراق بهادار اصلی بازار پول (MONEY MARKET)

توضیحاتی به طورخلاصه در مورد اوراق بهادار بازار سرمایه CAPITAL  MARKET

سهام ممتاز و سهام عادی

سایر انواع اوراق بهادار

و ...

👇محصولات تصادفی👇

گزارش کار آزمایشگاه فیزیک 2 (آزمایش بررسی مدار R-C) بررسي ارتباط عفونت قبلي هليكو باكترپيلوري با بيماري پاركينسون تحقیق بررسی شبکه های تعریف شده با نرم افزار (SDN) تحقیق متره ساختمان مسکونی برس طراحی شده در سالیدورک و کتیا