👈 فروشگاه فایل 👉

ترجمه فارسی استاندارد ips صنعت نفت ایران کد e-ce-160

ارتباط با ما

... دانلود ...

ترجمه فارسی استاندارد ips صنعت نفت ایران کد e-ce-160

توضیحات:

ترجمه فارسی استاندارد ips صنعت نفت ایران کد e-ce-160، در قالب فایل word و pdf و در حجم 15 صفحه.

در این فایل می توان گفت قسمت های مهم از استاندارد صنعت نفت ایران (کد e-ce-160) مربوط به استانداردهای مهندسی برای طراحی هندسی جاده ها و خیابان ترجمه شده است.

توجه: فقط قسمت هایی از فایل انگلیسی استاندارد صنعت نفت (کد e-ce-160) در اینجا ترجمه شده است که هایلایت شده اند و یا به عبارتی به رنگ زرد درآمده اند. توجه داشته باشید سایر قسمت ها ترجمه نشده است.

در لینک زیر قسمت هایی که ترجمه شده است با رنگ زرد مشخص شده است.

دانلود اصل فایل

نکته: در ترجمه متن ها سعی شده است نهایت دقت به کار رود تا به صورت درست و بدون نقص اینکار صورت گیرد. چنانچه قسمت هایی دچار نقص بوده باشد و به عبارتی درست ترجمه نشده باشد هیچگونه مسئولیتی بر عهده اینجانب نخواهد بود. 

قسمتی از ترجمه متن به صورت زیر است:

استانداردهای مهندسی در پروژه های وزارت نفت، در موارد مختلفی همچون: اصول طراحی و هچنین استفاده از داده ها به عنوان معیاری برای طراحی جاده ها، خیابانها، پیاده رو و زهکشی به کار برده می شود. 

این استاندارد به طور کلی نوشته شده است و ممکن است کاربرد آن در هر پروژه ی خاص، متفاوت بوده و نیازهای ویژه ای داشته باشد.

این استاندارد ها درواقع مجموعه ای از دستورالعمل های عمومی برای کنترل و نظارت بر کار است که برای تولید یک طراحی اقتصادی و امن به کار برده می شوند و...

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت درس 2 کتاب مطالعات اجتماعی هشتم پاورپوینت بررسی سيستم هاي اطلاعاتي مديريت پیشرفته رویکرد حاکم بر جنگ های آینده تحقیق بررسی نقش گمرک امیرآباد بهشهر در توسعه ترانزیت از طریق کریدور دانلود شیپ فایل مرز شهرستان تکاب