👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت (اسلاید) تورم و بیمه

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت (اسلاید) تورم و بیمه

توضیحات:

پاورپوینت ارائه کلاسی با عنوان " تورم و بیمه" در حجم 27 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل ویژه ارائه کلاسی درس سمینار در مدیریت بیمه.

این فایل شامل پاورپوینتی در زمینه "تورم و بیمه " می باشد که در حجم 27 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان کار ارائه کلاسی(سمینار یا کنفرانس) درس سمینار در مدیریت بیمه مورد استفاده قرار گیرد.

بخشی از متن:

در ظاهر تورّم نبايد در حق بيمه مشکلى ايجاد کند. زيرا بر اثر تورّم ارزش موضوع بيمه افزايش مى‌يابد و به دنبال ان حق بيمه که بر اساس سرمایه بیمه شده تعیین میگردد نيزافزايش مي يابد و تکافوی خسارت را هرقدر هم که متآثر از تورم باشد خواهد کرد اما اينطور نيست چراكه: اولاً، در بعضى از بيمه‌ها رابطه  بين سرمايه  بيمه و حق بيمه وجود ندارد. مثل بیمه اتومبیل که در آن ممکن است حق بیمه بر مبنای قدرت موتور یا تعداد صندلی های آن تعیین شود. یا بیمه محصولات کشاورزی که حق بیمه بر مبناء سطح زیر کشت تعیین می گردد ثانیا بین زمان وصول حق بیمه و وقوع خسارت همیشه فاصله ای وجود داردکه تورم در این فاصله ممکن است به حدی باشد که زیان هنگفتی برای بیمه گر بوجود آورد .

فهرست مطالب:

تعریف و انواع تورم

اثر تورم در حق بیمه

اثر تورم در خسارت

اثر تورم درعملیات اتکائی

تورم در بیمه اموال

تورم در بیمه مسئولیت

تورم در بیمه عمر

تورم در وضعیت مالی موسسه بیمه

جمع بندی

منابع

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مناره طرح لایه باز سربرگ لوازم خانگی (PSD) رفلاكس ادراري و درمان آندوسكوپيك آن با ماده جديد زيست محيط سازگار در سگ سوالات آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم اجتماعی سال 87 دانلود شیپ فایل مرز شهرستان خرمدره